Mercury Theme (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Mercury
hi: पारा

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Button
hi: बटन

en: Color scheme
hi: रंग योजना

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
