Mercury Editor (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Close
cy: Yn agos

en: Image style
cy: Arddull delwedd
