Mercury Editor (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Layout
fr: Mise en page

en: Display mode
fr: Mode d'affichage

en: Main settings
fr: Paramètres généraux

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Close
fr: Fermer

en: Property
fr: Propriété

en: Toggle
fr: Changer

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Default theme
fr: Thème par défaut

en: Experimental
fr: Expérimental

en: New @type
fr: Nouveau @type

en: Image style
fr: Style d'image

en: Edit Page
fr: Modifier la page

en: Paragraph type
fr: Type de paragraphe
