Mercury Editor (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Main settings
gu: મુખ્ય સુયોજનો

en: Close
gu: બંધ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
