Mercury Editor (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: Main settings
hu: Fő beállítások

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Close
hu: Bezár

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Toggle
hu: Kapcsolás

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Experimental
hu: Kísérleti

en: Styles
hu: Stílusok

en: Image style
hu: Képstílus

en: Paragraph type
hu: Bekezdéstípus
