Mercury Editor (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Close
ps: تړل

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Styles
ps: ډولونه
