Mercury Editor (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Layout
ro: Prezentare

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Close
ro: Închideți

en: Property
ro: Proprietate

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: Styles
ro: Stiluri

en: Image style
ro: Stil imagine
