Mercury Editor (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Layout
ru: Макет

en: Display mode
ru: Режим отображения

en: Main settings
ru: Основные настройки

en: Content type
ru: Тип материала

en: Close
ru: Закрыть

en: Property
ru: Свойство

en: Toggle
ru: Переключить

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: Experimental
ru: Экспериментальный

en: New @type
ru: Добавить - @type

en: Styles
ru: Стили

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Paragraph type
ru: Тип параграфа

en: Use custom log message
ru: Использовать своё сообщение журнала
