Mercury Editor (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: Main settings
sv: Huvudinställningar

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Close
sv: Stäng

en: Property
sv: Attribut

en: Toggle
sv: Skifta

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Default theme
sv: Standardtema

en: Experimental
sv: Experimentell

en: New @type
sv: Ny @type

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Edit Page
sv: Redigera sida
