Mercury Editor (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Close
ug: يېپىش

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: Styles
ug: شەكلى

en: Edit Page
ug: بەتنى تەھرىرلەش
