Mercury Editor (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Layout
uk: Макет

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Main settings
uk: Основні налаштування

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Close
uk: Закрити

en: Property
uk: Властивість

en: Toggle
uk: Перемикання

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Default theme
uk: Базова тема

en: Experimental
uk: Експериментальний

en: Styles
uk: Стилі

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Edit Page
uk: Редагувати сторінку

en: Paragraph type
uk: Тип параграфа
