Mercury Editor (2.1.0-alpha11) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Layout
pl: Układ

en: Add term
pl: Dodaj termin

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Done
pl: Gotowe

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Templates
pl: Szablony

en: Template Description
pl: Opis szablonu

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Menu Settings
pl: Ustawienia menu

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Experimental
pl: Eksperymentalne

en: Styles
pl: Style

en: Save as template
pl: Zapisz jako szablon

en: Edit @type
pl: Edytuj @type

en: Paragraph type
pl: Rodzaj akapitu
