Mercury Editor (2.1.0-alpha11) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Done
te: పూర్తయ్యింది
