Mercury Editor (2.1.0-alpha14) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Save
ky: Сактоо
