Mercury Editor (2.1.0-alpha15) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany
