Mercury Editor (2.1.0-alpha16) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Add term
dz: ཐ་སྙད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
