Mercury Editor (2.2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Author
ro: Autor

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Layout
ro: Prezentare

en: Add term
ro: Adaugă termen

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Created
ro: Creat

en: Done
ro: Gata

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Templates
ro: Şabloane

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Styles
ro: Stiluri

en: Create @type
ro: Creează @type
