Mercury Editor (2.2.0-beta3) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Add Item
kn: ಅಂಶವನ್ನು ಸೇರಿಸು

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ
