Mercury Editor (2.2.0) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Groups
mr: समुह

en: Author
mr: लेखक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
