Mercury Editor (2.2.4) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: Styles
ug: شەكلى
