Mercury Editor (3.0.0-alpha10) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Author
fi: Tekijä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Add term
fi: Lisää termi

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Authored on
fi: Luotu

en: Undo
fi: Kumoa

en: Duplicate
fi: Monista

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Redo
fi: Toista

en: Expand
fi: Laajenna

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Styles
fi: Tyylit

en: Edit @type
fi: Muokkaa @type

en: Create @type
fi: Luo @type
