Mercury Editor (3.0.0-alpha10) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Actions
is: Gerðir

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Add term
is: Stovna orð

en: Created
is: Stovnað

en: Save changes
is: Goym broytingar

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Undo
is: Angra
