Mercury Editor (3.0.0-alpha10) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Mobile
th: มือถือ

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Undo
th: เลิกทำ

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Redo
th: ทำซ้ำ

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Styles
th: ลักษณะ
