Mercury Editor (3.0.0-alpha11) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Groups
cs: Skupiny

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Add term
cs: Přidat termín

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Undo
cs: Zpět

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Changed
cs: Změněno

en: Redo
cs: Znovu

en: Expand
cs: Rozbalit

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Styles
cs: Styly

en: Edit @type
cs: Upravit @type
