Mercury Editor (3.0.0-alpha12) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Groups
nn: Grupper

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Authored on
nn: Skrive

en: Create @type
nn: Opprett @type
