Mercury Editor (3.0.0-alpha12) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Groups
ur: گروپس

en: Author
ur: مصنف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: Undo
ur: واپس

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
