Mercury Editor (3.0.0-alpha13) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Groups
jv: Kelompok

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Add term
jv: Tambah tetembungan

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Undo
jv: Baléknā

en: Expand
jv: Kembangna

en: Default theme
jv: Téma gawan
