Mercury Editor (3.0.0-alpha14) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Outline
az: Kontur

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Location
az: Məkan

en: Heading
az: Başlıq

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Button
az: Düymə

en: Close
az: Bağlı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Card
az: Kart

en: Experimental
az: Eksperimental

en: Styles
az: Üslublar

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.
