Mercury Editor (3.0.0-alpha14) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Quote
bg: Оферта

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Outline
bg: Очертание

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Region
bg: Област на сайта

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Add term
bg: Добави термин

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: Location
bg: Местоположение

en: Button
bg: Бутон

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Authored on
bg: Написано на

en: Undo
bg: Отмени

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране
