Mercury Editor (3.0.0-alpha14) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Changed
ht: Chanje
