Mercury Editor (3.0.0-alpha14) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Outline
ku: چوارچێوە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Region
ku: ناوچە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Add term
ku: زیادکردنی واژە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Location
ku: شوێن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت
