Mercury Editor (3.0.0-alpha14) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: Location
mk: Локација
