Mercury Editor (3.0.0-alpha14) - en to ms translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Author
ms: Pengarang

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Image
ms: Imej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Outline
ms: Garis bentuk

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Icon
ms: Ikon

en: View
ms: Pandangan

en: Region
ms: Kawasan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Text
ms: Teks

en: Add term
ms: Tambah istilah

en: User
ms: Pengguna

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Location
ms: Lokasi

en: Heading
ms: Tajuk kepala

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Save changes
ms: Simpan perubahan

en: Close
ms: Tutup

en: Save Changes
ms: Simpan perubahan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Undo
ms: Buat asal

en: Expand
ms: Kembangkan

en: Default theme
ms: Tema lalai
