Mercury Editor (3.0.0-alpha14) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Outline
ne: रूपरेखा

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Location
ne: स्थान

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Button
ne: बटन

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Bundle
ne: पोका
