Mercury Editor (3.0.0-alpha14) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Location
ta: இடம்

en: Undo
ta: அ-செய்
