Mercury Editor (3.0.0-alpha15) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Add term
af: Voeg term by

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Location
af: Ligging

en: Authored on
af: Geskep op

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Menu Settings
af: Menuverstellings
