Mercury Editor (3.0.0-alpha15) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Outline
hy: Կառուցվածք

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: @name field is required.
hy: @name դաշտը պարտադիր է:
