Mercury Editor (3.0.0-alpha15) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Button
ka: ღილაკი

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Authored on
ka: დაიწერა
