Mercury Editor (3.0.0-alpha15) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Outline
km: ​គ្រោង

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Region
km: តំបន់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Add term
km: បន្ថែម​ពាក្យ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Location
km: ទីតាំង

en: Heading
km: ក្បាល

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Close
km: បិទ

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Expand
km: ពង្រីក

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម
