Mercury Editor (3.0.0-alpha15) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Groups
se: Joavkkut

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Close
se: Gidde

en: Video
se: Filbma
