Mercury Editor (3.0.0-alpha15) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Outline
sq: Struktura

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Region
sq: Sektori

en: Add term
sq: Shto një term

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Undo
sq: Anullo

en: Expand
sq: Shpalos

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar
