Mercury Editor (3.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Undo
kk: Қайтару
