Mercury Editor (3.0.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Authored on
bs: Napisano

en: Undo
bs: Povrati
