Mercury Editor (3.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Layout
et: Paigutus

en: Add term
et: Lisa termin

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Changed
et: Muudetud

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Expand
et: Ava

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Styles
et: Stiilid

en: Edit @type
et: Muuda @type
