Mercury Editor (3.0.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Groups
sk: Skupiny

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Add term
sk: Pridať termín

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Mobile
sk: Mobil

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: Redo
sk: Obnoviť

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Entity type
sk: Typ entity

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Styles
sk: Štýly

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: Create @type
sk: Vytvoriť @type
