Mercury Editor (3.0.0-alpha8) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Add term
bo: བྱེ་བྲག་གི་མིང་སྣོན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Redo
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Edit @type
bo: @type་རྩོམ་སྒྲིག
