Mercury Editor (3.0.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Layout
ca: Disposició

en: Add term
ca: Afegeix un terme

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Undo
ca: Desfés

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Changed
ca: Canviat

en: Templates
ca: Plantilles

en: Redo
ca: Refés

en: Expand
ca: Expandeix

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Styles
ca: Estils
