Mercury Editor (3.0.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
