Mercury Editor (3.0.0-alpha8) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Redo
my: ပြန်လုပ်မည်
