Mercury Editor (3.0.0-alpha8) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Add term
ps: اصطلاح زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Undo
ps: ناکړ

en: Redo
ps: بياكړ

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل

en: Styles
ps: ډولونه
